Miesięczne Archiwa: maj 2020

Tutaj jest dostępny regulamin zwrotu podręczników.

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie!
Pragnę poinformować, że od 25 maja 2020 r. zostaje wznowiona działalność oddziałów przedszkolnych w naszej szkole. Jednak z uwagi na wszystkie obostrzenia GIS-u oraz bezpieczeństwo przedszkolaków i opiekunów – do poszczególnych grup będą przyjmowane wyłącznie dzieci, których obydwoje rodzice pracują.
Druk deklaracji jest umieszczony na stronie internetowej szkoły. Po wypełnieniu deklaracji i jej podpisaniu, należy ją zeskanować lub wykonać zdjęcie i przesłać na adres mailowy: sp3t@wp.pl
W przypadku braku takich możliwości, należy deklarację złożyć osobiście w szkole.

L. Góral – dyrektor szkoły

Deklaracja dla Rodziców/Opiekunów

Szanowni Rodzice!

Informuję, że Burmistrz Tucholi podjął decyzję w sprawie otwarcia przedszkoli na terenie naszej gminy.

Przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych oraz inne formy wychowania przedszkolnego, dla których organem prowadzącym jest Gmina Tuchola, nie zostaną otwarte w dniu 6 maja br.

Powodem takiej decyzji jest zbyt duże ryzyko narażenia dzieci i personelu na zarażenie wirusem COVID-19.

Ponadto, mimo wytycznych przekazanych przez  ministerstwo, brak jest konkretnych zapisów dotyczących chociażby liczby dzieci w oddziale czy na mkw., kwestii badania personelu i zachowania pozostałych rygorów sanitarnych.

O dalszych decyzjach w tej sprawie będę informować Państwa na bieżąco.

Z poważaniem – L. Góral