Miesięczne Archiwa: marzec 2021

Życzenia wielkanocne

Protokół komisji konkursowej
Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Karta dla leśnika”
objętego honorowym patronatem
Rektora Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego w Bydgoszczy prof. dra hab. inż. Marka Adamskiego
ogłoszonego przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Tucholi i Nadleśnictwo Woziwoda Ośrodek Edukacji Przyrodniczej

Posiedzenie komisji odbyło się 15 marca 2021 r.

Oceny prac dokonało Jury w składzie:
Dorota Borzyszkowska – Kierownik zespołu ds. dydaktycznych, promocji i turystyki Tucholskiego Parku Krajobrazowego
Dorota Rząska-Lis – Starszy specjalista SL ds. edukacji leśnej Nadleśnictwo Woziwoda
Agnieszka Jopek – Specjalista ds. artystycznych, grafik i kurator wystaw Tucholskiego Ośrodka Kultury
Patryk Bośko – Specjalista Służby Leśnej ds. ochrony lasu, ochrony przyrody i edukacji leśnej Nadleśnictwo Tuchola

Komisja konkursowa przy ocenianiu prac wzięła pod uwagę zgodność z tematem, oryginalność rozwiązań, samodzielność, staranność, wrażenie artystyczne.
Do oceny zakwalifikowano 632 prace uczniów szkół podstawowych z województwa kujawsko – pomorskiego, co stanowiło dla komisji olbrzymie wyzwanie.

Przyznano nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach:

Nagrodzeni klasy I – III:

I miejsce – Klaudia Klinger – SP nr 3 w Tucholi
II miejsce – Tomasz Nieżórawski – SP w Żalnie
III miejsce – Igor Niedźwiecki – SP nr 1 w Inowrocławiu

Wyróżnienia w kategorii klas I-III :

Sara Pankowska – SP w Osieku
Leon Reich – SP nr 16 w Toruniu
Zuzanna Ritter – SP w Sławkowie

Nagrodzeni klasy IV–V:

I miejsce – Jagna Jaworska – SP nr 3 w Tucholi
II miejsce – Zofia Makowska – SP w Turznie
III miejsce – Przemysław Tymecki – SP w Wiśniewie

Wyróżnienia w kategorii klas IV–V:

Dominik Chudela – SP nr 2 w Nakle n. Notecią
Jagoda Nowakowska – SP w Małej Nieszawce
Amelia Zielinska – SP nr 1 w Tucholi
Katarzyna Kuszyńska – SP w Wiśniewie

Nagrodzeni klasy VI-VIII:

I miejsce – Jesika Wysocka – SP nr 21 w Grudziądzu
II miejsce – Wiktoria Janasz – SP nr 4 w Brodnicy
III miejsce – Maria Lau – SP w Białych Błotach

Wyróżnienia w kategorii klas VI- VIII:

Sandra Ostrowska – SP nr 13 w Grudziądzu
Natan Kubicki – SP nr 18 w Grudziądzu

Dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie i twórcze podejście do tematu konkursu. Nauczycielom i rodzicom za zachęcenie dzieci do udziału. Z uwagi na pandemię koronawirusa i obowiązujące obostrzenia, zwycięzcy zostaną telefonicznie poinformowani o terminie i miejscu uroczystego podsumowania konkursu. Na laureatów czekają nagrody.

Konkurs "Wierszowanki..."

Dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych:
Gabrysia Krzychowiec z 3-latków,
Wojtek Barciński z 4-latków,
Wiktoria Napiontek i Kasia Copija z zerówek,
otrzymały wyróżnienia w zorganizowanym przez Przedszkole nr 1 konkursie recytatorskim „Wierszowanki na zimowe poranki”.
Gratulujemy!

Szanowni Państwo, informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022 zostanie otwarty oddział przedszkolny dla 3-latków. Wnioski o przyjęcie dziecka należy składać do 31.03.2021.
Wnioski rekrutacyjne można pobrać ze strony internetowej szkoły lub w sekretariacie szkoły.

Rekrutacja - plakat

Film instruktażowy „Ekoinfluencer – domowe środki czystości”

Konkurs ma na celu zwrócenie uwagi uczniów na możliwość tworzenia ekologicznych i skutecznych środków czystości w domowych warunkach.

Dni Patrona Szkoły

Luty jest w naszej szkole miesiącem naszego patrona Mikołaja Kopernika. Z tej okazji co roku odbywają się rozmaite konkursy związane ze słynnym astronomem i kosmosem. Laureatami tegorocznych konkursów zostali:
W klasach IV za wiersz o Mikołaju Koperniku:
I miejsce – Mikołaj Wegner
II miejsce – Pola Dąbrowska
W klasach VI za najlepsze prezentacje o Mikołaju Koperniku:
I miejsce – Agata Pipowska
II miejsce – Paweł Michałek