Miesięczne Archiwa: Maj 2019

Wczoraj w Kiełpinie odbyła się XVIII edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Z ekologią za pan brat”. Naszą szkołę godnie reprezentowali Marta Janowska i Marcel Ossowski z kl. IV, Amelia Mews z kl. V, Jagna Jaworska, Emilia Kłosowska i Maja Knap z kl. II. Wyróżnienia otrzymali: przygotowany przez Panią Sandrę Góral Marcel Ossowski w kategorii klas IV-VIII i Maja Knap przygotowana przez Panią Aleksandrę Weilandt w kategorii klas I-III. Gratulujemy!

W poniedziałek 20 maja szkolna biblioteka zorganizowała Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów klas trzecich. Uczestników oceniały Panie Elżbieta Zielińska i Małgorzata Kempińska, które zdecydowały o nagrodzeniu następujących uczniów: Kingi Ortmann (I miejsce), Igora Fałczyńskiego (II miejsce) oraz Amelii Gorczyńskiej i Amelii Nastarowicz (III miejsce). Dla wszystkich uczestników i widzów wystąpiły Nikola Lutoborska i Antonina Karnowska, śpiewając i grając na gitarze.

W piątek w szkolnej świetlicy odbyło się spotkanie z Panią kosmetyczką Małgorzatą Trybulską. Uczennice ze starszych klas poznały sposoby pielęgnacji skóry oraz tajniki tworzenia dyskretnego makijażu.

Prosimy o codzienne oddawanie głosów na naszą szkołę do dnia 20.06.2019 r.
Dzięki nim możemy otrzymać wspaniały plac zabaw, który będzie ogólnodostępny dla wszystkich.
Z góry dziękujemy za zaangażowanie.

plakat_n

NWN_10

W środę 8 maja w Tucholskim Ośrodku Kultury odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Nigdy Więcej Wojny”. Uczniowie z naszej szkoły, którzy wzięli w nim udział pojadą na wycieczkę do Gdańska. Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.