Miesięczne Archiwa: styczeń 2017

Bal-2017-02

W galerii można oglądać zdjęcia z tegorocznego balu karnawałowego dla dzieci z klas 0-III.

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że od lutego 2017 za obiady można płacić przelewem bezpośrednio na rachunek w Banku Spółdzielczym.

Dane do przelewu:
Gminny Zespół Oświatowy

nr rachunku: 42 8174 0004 0000 2860 2000 0001

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka, klasę, Szkołę Podstawową nr 3 w Tucholi oraz okres, za który jest dokonywana opłata. Jeden obiad kosztuje 2,30 zł.

kmb

W piątek 13 stycznia na scenie Tucholskiego Ośrodka Kultury Zespół Pieśni i Tańca „Młodzi Borowiacy” przedstawił świąteczny program artystyczny Opowieść wigilijna inna niż wszystkie, który przybliżył widzom dawne obyczaje świąteczne oraz był okazją do zaprezentowania umiejętności tanecznych i wokalnych zespołu. Dzieci zostały przygotowane do występu przez Panie Iwonę Biesek i Dorotę Szulc oraz Pana Andrzeja Giersza. Gościnnie wystąpiło również prowadzone przez Pana Giersza wokalne trio naszych absolwentek. Zdjęcia z występu można obejrzeć w szkolnej galerii.

Fot: M.Mikulska

W XIX Mistrzostwach Powiatu Tucholskiego w mini piłce siatkowej dziewcząt, które odbyły się w Szkole Podstawowej w Legbądzie, drużyna z „Trójki” zdobyła I miejsce. Naszą szkołę reprezentowały: Agata Lenartowicz, Marta Lenartowicz, Aleksandra Jabłońska, Nikola Polaszek, Marta Rzepka, Kinga Kutnik, Kinga Has, Maja Markiewicz i Olimpia Tromska.
Serdecznie gratulujemy!