Miesięczne Archiwa: Październik 2019

W poniedziałek świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji Dyrekcja Szkoły wraz z członkami Samorządu Uczniowskiego przygotowały uroczyste apele. Nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali Nagrody Dyrektora, przeprowadzono bardzo zabawny turniej wiedzy i umiejętności, w którym uczniowie rywalizowali z przedstawicielami grona pedagogicznego. Niektórym nauczycielom przyznano tytuł „Anioła Szkoły” za wyróżniającą postawę w relacjach z uczniami. Imprezę ozdobiły występy dziewcząt z klasy VA. Zdjęcia z apeli można obejrzeć w szkolnej galerii.

Wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły dziękują za mnóstwo życzeń kwiatów i upominków!

W czwartek 4 października, podczas dyskoteki dla klas VII-VIII, wybraliśmy Mistera Szkoły 2019. Został nim Błażej Rosek z klasy VIIIA. Gratulujemy!

W sobotę 28 września na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi odbył się XXXVII Bieg Borowiaka. Nasza szkoła miała liczną reprezentację, a podczas przerwy wystąpił Zespół Pieśni i Tańca „Młodzi Borowiacy”, zdobywając gromkie brawa. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w zawodach i zapraszamy do oglądania zdjęć autorstwa Pani Iwony Biesek.