4 października odbył się Bieg Kasztelański w Raciążu, w którym mielimy medalistów, 7 października w Plaskoszu uczestniczyliśmy w sztafetowych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym. Każdy z 10 uczestników sztafety przebiegł dystans 1000 m. W kolejności biegali: Winiarski Remigiusz, Zabłocki Adrian, Szreiber Wiktor, Kolczyk Kacper, Badtke Kacper, Żuraw Tomasz, Domeracki Remigiusz, Wiśniewski Bartosz,Szmajda Wiktor, Rosek Błażej. Chłopcy zajęli II miejsce.
Dziewczęta rywalizowały na dystansie 10×800 m. Zajęły III miejsce. (tak jak chłopcy rocznik 2005 – 2006)
Biegały w składzie: Skaja Oliwia, Kutnik Kinga, Has Kinga, Gazińska Olga, Pasza Żaklina, Steffer Laura, Szreiber Patrycja, Rzepka Marta, Wegner Martyna, Piwońska Weronika.
Ostatnią imprezą był turniej powiatowy piłki nożnej w Cekcynie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2005 -2006) rozegrany 9 października. Chłopcy zajęli III miejsce na 8 drużyn.
Naszą szkołę reprezentowali: Badtke Kacper, Borowa Hubert, Kolczyk Kacper, Lorczak Oliwier, Łukaszewicz Adrian, Rosek Błażej, Straszewski-Scheffs Patryk, Szreiber Wiktor, Winiarski Remigiusz, Żuraw Tomasz.
Wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Zdjęcia Pan Grzegorz Holc