Miesięczne Archiwa: listopad 2016

isp_01
W miniony weekend dzieci z „zerówek” A, B i C wzięły udział w imprezie sportowej. Wytypowano szóstkę uczniów oraz piątkę rodziców, którzy reprezentowali naszą szkołę. Wszyscy musieli wykazać się umiejętnościami podczas pokonywania różnych torów przeszkód. Konkurencje były punktowane według najlepszego czasu.
Dzięki świetnym wynikom dzieci oraz jednego z rodziców, udało się nam zająć II miejsce!
Dziękujemy wychowawcom za przygotowanie zespołu!
Poniżej mała fotorelacja z zawodów.

Fot: K. Dąbrowski

W dniu 16 listopada odbyła się „Pidżama Party” dzieci z klasy 0 B.

Cała zabawa rozpoczęła się o godzinie 17. Dzieci przybyły do szkoły, przebrały się w swoje pidżamy. Kolejną atrakcją były „podchody” w murach szkoły. Po zakończeniu zabawy, dzieci wzięły udział w zajęciach rekreacyjno – ruchowych w sali gimnastycznej.
Po ciekawych „harcach”, dzieci wróciły do swojej sali, w której odbyło się Pidżamowe karaoke.
Śpiewy zostały zwieńczone pyszną, przygotowywaną wspólnie kolacją. Po zakończonym posiłku dzieci odpoczywały oglądając bajkę. Całość zajęć zakończyła się o godzinie 21.

Wychowawca Karol Dąbrowski

tt00

We wtorek 16 listopada dzieci z klas 4a i 5a pojechały do Teatru Muzycznego w Toruniu obejrzeć baśń teatralno-muzyczną pt. Złoto i liście. Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało, uczniowie zrobili sobie zdjęcia z aktorami, a przed wizytą w teatrze obejrzeli kilka miejsc w Toruniu związanych z naszym Patronem Mikołajem Kopernikiem.

Fot: A.Giersz

pas_00

W dniu 26 października odbyła się uroczystość pasowania na uczniów dzieci z klasy 1B. Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć w galerii.