Miesięczne Archiwa: kwiecień 2020

W ramach realizacji przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa projektu „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”, nasza gmina uzyskała fundusze na zakup sprzętu umożliwiającego realizację zdalnych lekcji.
Nasza szkoła otrzymała 7 laptopów, które zostały użyczone potrzebującym uczniom.
Zakup dokonany został w ramach programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 201-2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1.1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach” dotycząca realizacji projektu grantowego pn. zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego.
Działanie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Informujemy, że przejście przez szkołę
zostało zamknięte.
Wszelkie sprawy urzędowe i organizacyjne prosimy zgłaszać telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

PODSTAWA PRAWNA:
Rozporządzenie MEN z dnia 11 marca 2020 w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.