Światowy Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest od 2002 roku ( dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki).
Miś Pluszowy, a szczególnie ten nasz , wyjątkowy i ukochany, nie jest zwykłą pluszową zabawką. Nie , nie !!!! Taki Miś , po to misiem jest , żeby było kogo tulić , kiedy smutno nam i źle!!!
I właśnie , dlatego dzieci z grupy przedszkolnej 0B postanowiły uczcić pluszaka. Zaśpiewały misiową piosenkę, wykonały papierowe kolorowe misie i poznały historię maskotki.
Urodziny nie mogą odbyć się bez tortu , więc była i słodka niespodzianka.
Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest od 2002 roku ( dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki). Miś Pluszowy, a szczególnie ten nasz , wyjątkowy i ukochany, nie jest zwykłą pluszową zabawką. Nie , nie !!!! Taki Miś , po to misiem jest , żeby było kogo tulić , kiedy smutno nam i źle!!! I właśnie , dlatego dzieci z grupy przedszkolnej 0B postanowiły uczcić pluszaka. Zaśpiewały misiową piosenkę, wykonały papierowe kolorowe misie i poznały historię maskotki.  Urodziny nie mogą odbyć się bez tortu , więc była i słodka niespodzianka.  Mamy nadzieję, że  to wielkie misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.