Uczniowie klas I- III wzięli udział w konkursie, zorganizowanym przez bibliotekę z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Zadaniem dzieci było zaprojektować okładkę ulubionej książki. Nie mogła ona być kopią oryginału. Uczniowie wykazali się kreatywnością.

Jury podczas oceniania brało pod uwagę, nie tylko pomysłowość, ale również samodzielność wykonania pracy.

Wszystkie prace były piękne,a jury miało problem wybrać zwycięzców,dlatego podjęło decyzję, że wszystkie prace zostaną nagrodzone. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy!

Poniżej prezentujemy prace uczestników: Julii Szczęsnej, Oktawii Ossowskiej, Agaty Kunc, Zuzanny Milewskiej, Tomasza Michalskiego i Oskara Wysińskiego.