sw_00

Nasi uczniowie bardzo lubią podejmować dodatkowe działania. Tym razem odwiedzili Dom Pobytu Dziennego „Senior+” w ramach akcji „Razem na Święta. Własnoręczne robienie stroików, zdobienie pierników oraz wspólne kolędowanie umiliły czas „domownikom” i pozwoliły im poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie naszej szkoły spisali się na medal. Nie zabrakło wzruszeń i słów podziękowania, które stały się motywacją do kolejnego spotkania, mającego odbyć się wkrótce.
Spotkanie zostało zorganizowane przez Panie: Monikę Paś i Sandrę Góral, które z całego serca dziękują za zaangażowanie Agacie Palkowkiej i Patrycji Krakowiak z klasy 4d, Emilii Larek, Amelii Suszyńskiej, Pawłowi Kołodziejskiemu i Maksymilianowi Urbańskiemu z klasy 4c, Nikoli Lutoborskiej, Agacie Olczak, Martynie Paś, Franciszkowi Buczkowskiemu i Antoniemu Bukowskiemu z klasy 5b oraz Nadii Cimcioch, Natalii Fortuńskiej, Żaklinie Paszy i Patrycji Szreiber z klasy 6b. Zdjęcia z wizyty można obejrzeć w galerii.

#RazemNaŚwięta