27 września w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. Impreza była skierowana do klas siódmych i ósmych, które świetnie się bawiły przy grającej cały czas muzyce.
Sporą część wydarzenia zajęły wybory na Mistera Trójki, w których udział wzięło 20 kandydatów. Konkurs składał się z dwóch etapów: przedstawienia się, odpowiedzenia na zadane pytanie oraz ze śmiesznej w tym wypadku konkurencji. Dziewczyny natomiast wcieliły się w jury. Chłopcy prezentowali wysoki poziom, a więc wybór nie należał do najprostszych. Koniec końców na podium stanęli: z tytułem Mistera Trójki Kacper Sikorski (8a); Wicemistera Trójki – Błażej Rosek (7a), Mistera Publiczności – Zbyszek Łepek (8b)
Dyrekcja wyróżniła także Kacpra Badtke (7b), który zdobył tytuł Słodziaka Dyskoteki. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom! Podziękowania należą się również wychowawcom – panu Karolowi Dąbrowskiemu oraz przewodniczącej szkoły Kai Orłowskiej pomagającej przy organizacji. Dziękujemy za wspólną zabawę!