We wtorek 9 października odbyły się apele, podczas których Pani Dyrektor Lidia Góral przedstawiła zwycięzcę konkursu na projekt logo szkoły. Komisja konkursowa uznała, że najciekawszą pracę stworzyła Lena Orłowska z VIIa, która otrzymała w nagrodę bon upominkowy do sklepu KS SPORT, a przygotowane przez nią logo ozdobi oficjalne szkolne dokumenty. Wyróżniony został również projekt wykonany przez Anielę Gordon z Va.

Apel był również okazją do przybliżenia społeczności szkolnej naszych utalentowanych sportowców,  z powodzeniem reprezentujących „Trójkę” podczas rozmaitych jesiennych zawodów sportowych. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim, którzy wzięli w nich udział i podkreśliła, że ma on ogromne znaczenie, gdyż jest okazją do sławienia imienia szkoły.  Poznaliśmy osoby, które w tym roku otrzymają Stypendium Burmistrza. Są nimi Malwina Serafinowicz i Wawrzyniec Chylewski z VIIA. Podczas apelu zebranym zaprezentował się też Mister Szkoły, którym został Kacper Sikorski z klasy VIIIA.