NP

12 grudnia 2016 roku odbyło się w naszej szkole wręczenie nagród laureatom etapu powiatowego konkursu plastycznego Nie pal przy mnie, proszę, przeprowadzonego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Tucholi w ramach akcji Rzuć Palenie Razem z Nami. Zwycięzców konkursu przywitała nasza Pani Wicedyrektor Donata Świerczyńska, a nagrody książkowe wręczyła Pani Grażyna Wolska, która bardzo ciekawie opowiedziała o swojej pracy.

Nagrodzeni w konkursie:
I miejsce – Julia Łęgowik – Szkoła Podstawowa nr 5 w Tucholi
II miejsce – Patrycja Borucka – Szkoła Podstawowa nr 3 w Tucholi
III miejsce – Adrianna Kołodziej – Szkoła Podstawowa w Pruszczu
Wyróżnienia:
Agata Majnert – Szkoła Podstawowa nr 3 w Tucholi
Przemysław Westphal – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie
Michał Gwizdała – Szkoła Podstawowa nr 3 w Tucholi
Wiktoria Dunajska – Szkoła Podstawowa w Pruszczu
Marcel Lenz – Szkoła Podstawowa w Legbądzie
Monika Murawska – Szkoła Podstawowa w Legbądzie
Agata Spychalska – Szkoła Podstawowa w Śliwicach
Hubert Konieczka – Szkoła Podstawowa w Śliwicach