Rozmiar tekstu
  • A  A  A  
Kontakt

ul. Pocztowa 10
89-500 Tuchola
tel. 52 3342176
kom. 730820834
mail: sp3t@wp.pl

ksn-02

Dnia 29 listopada 2016 roku w TOK odbył się XII Przegląd Teatrzyków Dziecięcych Zabawa w teatr organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Tucholi oraz Tucholski Ośrodek Kultury. W tym roku Teatr Tańca „Isadora” z naszej szkoły pod kierunkiem Małgorzaty Kempińskiej przedstawił za pomocą tańca poprzedzonego wokalnym prologiem znaną baśń H. CH. Andersena Królowa śniegu. Jak co roku w spektaklu zagrała cała klasa 3b , każdy uczeń miał swoja rolę, mimo że w baśni literackiej występuje tylko kilka osób.
Do szkoły wrócili z wyróżnieniem i pucharem Dyrektora Tucholskiego Ośrodka Kultury , a nasi główni aktorzy Gerda – Nikola Lutoborska i Kaj – Dominik Lesikowski otrzymali nagrody za najlepsze kreacje aktorskie. GRATULUJEMY!

Zdjęcia z występu można obejrzeć w galerii.