Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO pt.: „Mój ulubiony bohater książkowy”. Komisja konkursowa, w skład której weszli: pan Andrzej Giersz, pani Agnieszka Tyde oraz pani Renata Pacek, dokonała oceny zgłoszonych prac do konkursu. Wybór był bardzo trudny. Komisja brała pod uwagę: zgodność z tematyką konkursu, ciekawy pomysł, oryginalność, samodzielność wykonania, walory artystyczne oraz estetykę wykonania.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I kategoria wiekowa (dzieci trzyletnie, czteroletnie)
I miejsce: Igor Żmich
II miejsce: Jan Dzikowski
III miejsce: Mykhailo Piesik

Wyróżnienia:
Lena Michalska
Alex Dreher
Weronika Prądzinska

II kategoria wiekowa (dzieci pięcioletnie, sześcioletnie)
I miejsce: Filip Olszowy
II miejsce: Zofia Semrau
III miejsce: Julia Dzaszkowska

Wyróżnienia:
Wiktoria Ciecierska
Lena Kościelniak
Natasza Kiedrowska

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a autorom nagodzonych prac z całego serca gratulujemy.

Wręczenie nagród odbędzie się w piątek, 9.10.2020r. w holu Szkoły Podstawowej nr 3
w Tucholi. Ze względu na panującą pandemię, osoby nagrodzone w I kategorii wiekowej prosimy o przybycie o godz. 16.00, w drugiej kategorii wiekowej o godz. 16.30. Dziecko przychodzi z jednym Rodzicem lub Opiekunem w maseczkach.

Serdecznie dziękuję
Koordynator konkursu:
Marlena Radowska