„Drzwi otwarte” były bardzo udanym wydarzeniem. Dziękujemy naszym małym gościom i ich rodzicom za przyjemnie spędzony czas w radosnej atmosferze. Wszyscy byli witani przez baśniowe postacie, w które wcielili się nasi uczniowie pełniący rolę przewodników. W salach czekały na każdego najrozmaitsze zajęcia: origami, lepienie z masy solnej, konstrukcje słomkowe, malowanie twarzy, dmuchanie baloników, ozdabianie ciastek lukrem, przejażdżki jeździkami, puzzle , zagadki, bajkowe kolorowanki, zabawy sportowe, klocki Lego, komputerowe projektowanie, ćwiczenia z mikroskopami, zabawy zręcznościowe na tablicach interaktywnych. W stołówce czekała herbata, kawa i ciasteczka. Ozdobą był występ zespołu „Młodzi Borowiacy”. Maluchy z wypiekami na twarzy angażowały się we wszystkie propozycje, a rodzice kierowali słowa uznania. Wszyscy zasłużyliśmy na 6. Dziękujemy, że byliście z nami. Zapraszamy do galerii oraz na szkolnego Facebooka, gdzie można obejrzeć zdjęcia.