Niecodzienna uroczystość odbyła się w środę, 18 grudnia po południu, w oddziale przedszkolnym sześciolatków. Dzieci zaprosiły rodziców na świąteczne spotkanie. Głównym punktem programu były JASEŁKA – tradycyjne widowisko o Bożym Narodzeniu znane od średniowiecza.
Godzinne przedstawienie wyreżyserowały wychowawczynie zerówki – Panie: Małgorzata Kowalska i Monika Pozorska. Wykonały również piękną dekorację okolicznościową.
Dzieci wspaniale ubrane, odpowiednio do treści, recytowały wiersze, prezentowały dialogi, śpiewały piosenki i kolędy, tańczyły. Każde dziecko miało swoją rolę. Rodzice z wielkim zainteresowaniem i wzruszeniem obserwowali swoje pociechy. Z zachwytem podziwiali dekoracje.
Po występie był poczęstunek dla rodziców – kawa i ciasto. Do dzieci przybył Święty Mikołaj i rozdał prezenty. Spotkanie upłynęło w miłej świątecznej atmosferze. Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii.