mik_10 mik_01

Dzisiaj w naszej szkole panował szczególny nastrój, gdyż na każdego ucznia przy wejściu czekała miła niespodzianka. Uczennice klasy 7b, przebrane za śnieżynki, obdarowały wszystkich uczniów czapeczkami świętego Mikołaja.
Świąteczna atmosferę potęgowały klasowe dekoracje, tematyczne gazetki i ozdoby. Uczniowie poszczególnych klas wraz z wychowawcami przygotowali także girlandy świąteczne, które wezmą udział w szkolnym konkursie Za najpiękniejszą przewidziana jest nagroda dla klasy. Wyniki już niebawem. Przejęte i uradowane dzieci potwierdziły, że wierzą w świętego Mikołaja i niecierpliwie na niego czekają.
Mikołajkowy dzień zorganizowano w ramach realizacji projektu świątecznego, którego autorkami są Panie: Monika Paś i Beata Szmelter, przy współpracy z Dyrekcją Szkoły oraz Radą Rodziców.