„Trójka” wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich uczniów i organizuje dla nich turniej piłki nożnej halowej. Jego założeniem była dobra zabawa oraz wzbudzanie ducha walki fair play. Nad całością imprezy czuwali nauczyciele oraz pomoc medyczna. Pomysłodawcą imprezy był Pan Karol Dąbrowski. Dzięki jego współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego – Panią Moniką Mikulską oraz Panem Tomaszem Borkowskim, klasy VII i VIII mogły zaprezentować swoje umiejętności na hali OSiR-u. Oprócz talentów piłkarskich, ważny był także odpowiedni doping. Każda klasa musiała przygotować transparent, przedstawić własny pomysł na koszulki oraz odśpiewać klasową przyśpiewkę.
Zwycięzcy turnieju zostali nagrodzeni przez Panią Dyrektor Lidię Góral i Panią Wicedyrektor Sylwię Kożuch.
Pierwsze miejsce w turnieju zajęła klasa VII A, która otrzymała nagrodę główną, czyli 100 zł oraz puchar.

Nagrodę fair play otrzymała klasa VIII B, a do budżetu klasy trafiło 50 zł. Najlepszymi kibicami okazali się uczniowie z klasy VII B, którzy otrzymali od Pizzerii Fair Play bony na pizzę.

Ponadto najlepszych graczy nagrodzono statuetkami:
Bramkarzem turnieju został – Bartosz Piotrowski
Zawodnikiem turnieju – Błażej Rosek
Zawodniczką turnieju – Oliwia Skaja

Wyróżnienia oraz pamiątkowe medale otrzymali:
Zawodniczki:
1. Kinga Kutnik – VII B
2. Olimpia Tromska – VII B
3. Aleksandra Jabłońska – VIII C
4. Agata Lenartowicz – VIII B
5. Julia Nielek – VIII B
6. Natalia Wiśniewska – VIII B
Zawodnicy:
1. Kacper Badtke – VII B
2. Kacper Kolczyk – VII B
3. Oskar Kruczkowski – VII A
4. Cezary Bonna – VIII B
5. Mikołaj Brzeziński – VIII C
6. Wiktor Wruck – VIII A

Tablicę wyników obsługiwały Zofia Chrobot i Milena Czapiewska.

Wszystkim dziękujemy za walkę i pozostawione serce na parkiecie!

Więcej zdjęć można obejrzeć w galerii.