Rozmiar tekstu
  • A  A  A  
Kontakt

ul. Pocztowa 10
89-500 Tuchola
tel. 52 3342176
kom. 730820834
mail: sp3t@wp.pl

rr02

Uczniowie nasze szkoły brali udział w VII Konkursie Biblijnym pt. „Święty Paweł Apostoł w Dziejach Apostolskich” pod patronatem kuratorów oświaty woj. pomorskiego i kujawsko-pomorskiego, a organizowanym przez Wydział Teologiczny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i Dzieło Biblijne Diecezji Pelplińskiej. W konkursie, na etapie szkolnym, wzięło udział 1307 uczniów z 60 szkół podstawowych z terenu Diecezji Pelplińskiej. Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Kutnik, Wawrzyniec Chylewski i Aleksandra Łyczywek, która zdobyła III miejsce.  Nina Kłosowska z klasy 2c przygotowała pracę plastyczną i zdobyła wyróżnienie w części plastycznej konkursu.

Serdecznie gratulujemy!

rr03 rr01