19 lutego Teatr Tańca „Isadora”, na zaproszenie Pana Dyrektora TOK, uczestniczył w Przeglądzie Wydarzeń Kulturalnych prezentując przedstawienie „Śpiąca królewna” i został nagrodzony unikatowym Medalem „Festiwal Małych Form Teatralnych” oraz wyjazdem do Opery Nova w Bydgoszczy na przedstawienie baletowe.

6 marca – już po raz trzeci – Teatr Tańca „Isadora” wystąpił na scenie TOK, tym razem dla Klubu Seniora z okazji zbliżającego się Święta Kobiet. Dzieci z 2b pod kierunkiem Małgorzaty Kempińskiej zatańczyły tango oraz pokazały swoje przedstawienie pt. „Śpiąca królewna” umilając seniorom ten dzień, ucząc się jednocześnie szacunku dla starszych mieszkańców Tucholi. Na koniec dzieci otrzymały słodycze i wielkie brawa.


10 marca 2016 roku cała klasa 2b brała udział w imprezie „Zamieszanie, czyli Mali Artyści na Wielkiej Scenie” w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy. Swój dorobek artystyczny uczniowie zaprezentowali w dwóch półgodzinnych częściach. Pierwsza część – taneczna, w której Roztańczone Nutki zatańczyły swing, schim-schama, tango, walc angielski, walc wiedeński, rock and roll, balet i zakończyły swój występ w kapeluszach kowbojskich tańcząc skocznie do muzyki country. Po krótkiej przerwie i zmianie scenografii, cała klasa 2b przedstawiła baśń „Śpiąca królewna”, na którą czekała pękająca w szwach najmłodsza widownia. Artyści z 2b spotkali się z gromkimi brawami i gratulacjami, zaskakując organizatorów swoimi szerokimi umiejętnościami. Otrzymali „Kominiarczyka” oraz indywidualne nagrody i zostali zaproszeni na obiad do restauracji, a także zwiedzali Pałac Młodzieży – salę taneczną, teatralną, plastyczną, fotograficzną i rozmawiali o zajęciach tam prowadzonych. W drodze powrotnej do domu rodzice zrobili dzieciom niespodziankę, fundując im lody w podziękowaniu za ogromny wysiłek artystyczny oraz sukcesy.

11 marca klasa 2b przywiozła 2 statuetki Laureata z Osia zdobyte podczas Dni Kultury i Sztuki.
Występy bardzo spodobały się jury i publiczności, dlatego dzieci z 2b swoim występem otworzyły galę laureatów, na której prezentowały się tylko najlepsze zespoły teatralne i taneczne z kilku powiatów.

Zdjęcia z występów można obejrzeć w galerii.