kppp_01

Eliminacje szkolne do XVII Szkolnego Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej odbyły się 16 lutego.

W kategorii klas IV – VI do eliminacji gminnych zakwalifikowany został zespół wokalno-instrumentalny w składzie: Jakub Berendt z Va, Kacper Drzycimski z Vc, Przemysława Gabrych z IVb, Aleksandra Jabłońska z Vc, Kinga Kutnik z IVb, Piotr Kutnik z Va, Łukasz Łosiński z Vc, Lena Orłowska z IVa, Kaja Orłowska z Vc, Alicja Rink z Va.

W kategorii klas I – III zwyciężył zespół z klasy IIIc w składzie: Marta Lewandowska, Julia Misterska, Janina Witkowska.

Drugie miejsca zajęły równocześnie:

zespół z klasy IIIa w składzie: Antonina Karnowska – solistka, Klaudia Altmann, Oliwia Berezicka, Stanisław Dawid, Szymon Gordon, Zuzanna Lomnic, Marcelina Piekarska, Weronika Piwońska, Bartosz Połom, Karolina Pozorska, Krzysztof Rink, Julia Schulz, Laura Steffer, Martyna Stybaniewicz, Wiktor Szmajda, Alicja Szymańska,

Emilia Szramka z klasy Id

oraz zespół z III b w składzie: Żaklina Pasza, Amelia Pik, Natalia Rembisz, Dominika Skaja, Patrycja Szreiber.

Wszystkie dzieci zakwalifikowano do eliminacji gminnych.