33._Wesele

26 listopada odbył się kolejny powiatowy konkurs teatrzyków szkolnych organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 1 W Tucholi „Zabawa w Teatr”. „Złotą jedynkę” wygrał teatr tańca Isadora prowadzony przez Panią Małgorzatę Kempińską, który otrzymał również zaproszenie od dyrektora TOK Piotra Mówińskiego na  Przegląd Wydarzeń Kulturalnych 19 lutego 2016 r.
Dzieci wystąpiły już dla rodziców 3 grudnia 2015 r. w ramach upominków świątecznych, a po raz kolejny zaprezentują swoje przestawienie  11 stycznia 2016 r z okazji Dnia Babci i Dziadka na szkolnej scenie.
Teatr tańca Isadora  ze sztuką „Śpiąca Królewna” pokaże się jeszcze w Bydgoszczy w Pałacu Młodzieży 10 marca 2016 roku na imprezie: ” Zamieszanie – czyli mali artyści na wielkiej scenie”, oraz pojedzie na przegląd do Osia, i na wojewódzki przegląd teatrzyków do Świecia.
Zdjęcia z występu dzieci można obejrzeć w galerii.