mpr-01

W ubiegły piątek 3.06. uczniowie oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej nr 3, wzięli udział w przygotowanym przez wychowawcę Pana Karola Dąbrowskiego pikniku. Forma zajęć poza murami szkoły miała w głównej mierze zintegrować rodziny oraz zachęcić do aktywnego spędzania wolnego czasu. Była też połączeniem szczególnych dni, jakimi były Dzień Matki oraz Dzień Dziecka. Wychowawcy zależało na integrowaniu grupy poprzez różnorodną aktywność z jej strony.
Uczniowie wraz z rodzicami udali się do Fojutowa, w którym rozgrywała się cała zabawa! Program wycieczki przewidywał wejście na basen, gry i zabawy na placu zabaw, wspólne ognisko, darmową loterię dla dzieci oraz konkurencje dla rodziców.
Cieszy fakt, że w Tucholi spotkać można ludzi dobrej woli, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie i przekazane podarunki.
Dzieci jak i rodzice bawili się świetnie. Otrzymali ciekawe nagrody oraz pamiątkowe medale. Zdjęcia z pikniku można obejrzeć w galerii.