Miesięczne Archiwa: listopad 2017

FP

W poniedziałek 27 listopada klasy 4a, 4b, 5a i 5b wraz z opiekunami i Panią Wicedyrektor pojechały do Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Odbył się tam koncert dla młodzieży Jazz – wyrafinowany nurt muzyki rozrywkowej, podczas którego, oprócz wysłuchania przepięknie wykonanych przez Jazz Big Band’75 standardów jazzowych, można było również dowiedzieć się wiele o historii tego rodzaju muzyki i o pojęciach z nią związanych.

pnu-2017

W dniu 8 listopada dzieci z klas I zostały uroczyście pasowane na uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. M. Kopernika w Tucholi. Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć w galerii.

NSN_2017_00

W dniu 10 listopada klasa VIb wraz z wychowawczynią Panią Mirosławą Drzycimską przygotowała przedstawienie przybliżające uczniom klas IV – VII historię walk o niepodległość Naszej Ojczyzny. Wspaniały występ ozdobiły pieśni patriotyczne w wykonaniu zespołów wokalnych prowadzonych przez Pana Andrzeja Giersza. Zdjęcia można obejrzeć w galerii.

sdc

W ramach akcji THINK BLUE. WEAR BLUE dzieci z klasy IIa, wspierając chorą na cukrzycę koleżankę, ubrały się na niebiesko.