Kartka dla leśnika

W piękną, słoneczną sobotę 8 maja odbyła się uroczystość wręczenia nagród Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Kartka dla leśnika”objętego honorowym patronatem Rektora Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego w Bydgoszczy prof. dra hab. inż. Marka Adamskiego ogłoszonego przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Tucholi i Nadleśnictwo Woziwoda Ośrodek Edukacji Przyrodniczej.
Z przyjemnością gościliśmy nagrodzonych uczniów różnych szkół naszego województwa, którym towarzyszyli rodzice i opiekunowie. Gośćmi uroczystości byli: pan leśniczy Adam Pieczka – przedstawiciel Nadleśnictwa Woziwoda, pani Gabriela Kiersznicka – wychowawca, nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa Technikum Leśnego w Tucholi, pan Jarosław Grugel – przewodniczący Rady Rodziców naszej szkoły. Pani dyrektor Lidia Góral oraz pani wicedyrektor Sylwia Kożuch skierowały do gości kilka słów na temat naszej szkoły i działalności ukierunkowanej na rozwój dzieci. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i wartościowe nagrody.
Rektor UTP w Bydgoszczy prof.dr hab.inż. Marek Adamski, sponsor nagród we wszystkich kategoriach wiekowych ( bony 500 zł dla zdobywców I miejsca i nagrody rzeczowe dla pozostałych).
Nadleśnictwo Woziwoda Ośrodek Edukacji Przyrodniczej fundator nagród dla zwycięzców i wyróżnionych ( nagrody rzeczowe, wycieczki dla zdobywców II miejsca we wszystkich kategoriach).
Technikum Leśne w Tucholi – nagrody w postaci aktywnego dnia w szkole z atrakcjami dla zdobywców III miejsca.
Tucholski Park Krajobrazowy – nagrody rzeczowe.
Nadleśnictwo Tuchola – nagrody rzeczowe.
Była okazja do swobodnych rozmów przy słodkim poczęstunku oraz mała sesja fotograficzna dla nagrodzonych. Relacja znajdzie się na stronach Tygodnika Tucholskiego.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, współorganizatorom, sponsorom oraz naszym Koleżankom i Kolegom, którzy pomogli nam przygotować tę uroczystość.
Zapraszamy za rok na kolejną edycję konkursu.
Koordynatorzy: Marta Jeżewska – Duraj, Iwona Biesek.
Współpraca : Dorota Rząska – Lis, Nadleśnictwo Woziwoda
W szkolnej galerii można obejrzeć zdjęcia z imprezy.