kpp

W piatek 26 maja odbył się zorganizowany przez koło biblioteczne Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów klas trzecich. Każdą klasę reprezentowało czworo uczestników, których zadaniem było jak najlepiej przeczytać fragment tekstu (m. in. opowiadania G. Kasdepke i R. Piątkowskiej). Występy oceniały Panie Barbara Gierszewska i Elżbieta Zielińska, które po zakończeniu konkursu przyznały następujące miejsca:
I:
Jędrzej Jaworski – IIIA
Kamil Malczewski – IIIC
Mateusz Marcińczyk – IIID
II:
Michalina Korytowska – IIID
Zofia Modzińska – IIID
III:
Agata Olczak – IIIB
Nina Kłosowska – IIIB
Dla wszystkich zaśpiewały w duecie Zuzanna Hippler i Lena Orłowska, Antonina Karnowska zagrała na gitarze, a na zakończenie konkursu Nikola Lutoborska pięknie wykonała piosenkę o mamie, ponieważ konkurs odbył się w Dniu Matki. Wszystkim laureatom gratulujemy. Zdjęcia z konkursu można obejrzeć w galerii.