K__p_cz_ 001

W poniedziałek 16 maja odbył się zorganizowany przez szkolną bibliotekę Konkurs Pięknego Czytania dla dzieci z klas trzecich. Uczestnicy mieli za zadanie odczytać fragmenty książek Grzegorza Kasdepke oraz Wierszyki łamiące języki Małgorzaty Strzałkowskiej. Dziewczęta z koła bibliotecznego  zaprezentowały krótkie przedstawienie teatralne na podstawie Przygód Mikołajka. Dzieci biorące udział w konkursie były oceniane przez Panie Barbarę Gierszewską i Elżbietę Zielińską. Zwyciężyła Kinga Ebertowska z 3c, drugie miejsce zajął Patryk Jarosiewicz z 3b, a Zuzanna Olszowa z 3c zdobyła miejsce trzecie. Stanisław Dawid z 3a i Martyna Wegner z 3b otrzymali wyróżnienia. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Fot: K.Karnowski