To był wyjątkowy dzień w naszej szkole. Nareszcie byliśmy wszyscy razem, chociaż podzieleni na dwie zmiany. Każda klasa wybrała swój kolor, w którym zaprezentowała się pozostałym. Później były prezentacje tańca do utworu „Jerusalema”. Komisja oceniała nasze wykonania. Klasa I i II otrzymały bony upominkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Wybrano również najlepiej tańczących wychowawców. Bawiliśmy się w salach. Rodzice zapewnili nam smakołyki, a w tym dniu prawie wszystko było dozwolone. Graliśmy w planszowki, gry sprawnościowe, starsza grupa zajęła boiska sportowe. Korzystaliśmy z nowego sprzętu, stołów do tenisa, badmintona. Radość, zabawa, hałas, za którym wszyscy się stęsknili były dzisiaj nieodłącznym elementem. A słowa Uczniów, którzy nie chcieli opuszczać szkoły, by każdy dzień był taki, to najlepsze podziękowania. Zapraszamy do oglądania galerii.