W tym roku, po raz pierwszy, nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „SZLACHETNA PACZKA”, organizowanej przez Stowarzyszenie Wiosna. Akcja opiera się o ideę przekazywania bezpośredniej pomocy osobom potrzebującym. Nasze wspólne zaangażowanie przyniosło nieoczekiwane efekty – przygotowaliśmy 13 różnorodnych paczek.
Obdarowana osoba była niezwykle wzruszona. Liczba i zawartość paczek tak bardzo ucieszyła starszą Panią, że nie kryła łez. Jako społeczność szkolna otrzymaliśmy ciepłe podziękowania. Niezwykła magia Świąt udzieliła się wszystkim.
„Szlachetna Paczka” to akcja, która pokazuje, że pięknie jest pomagać.
Szkolne Koło Wolontariatu serdecznie dziękuje wszystkim za wsparcie,
ofiarowany czas, szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka.
Szkolny koordynator akcji
Marta Jeżewska- Duraj