Pasowanie na ucznia

W środę, 21 października odbyła się ważna uroczystość -Pasowanie na ucznia. Dzieci przygotowywały się do niej od początku roku szkolnego. Uczyły się dzielnie wierszy, piosenek i wytrwale ćwiczyły podczas prób. Tego dnia panowała świąteczna atmosfera. Uczniowie ubrani w stroje galowe, dekoracja sceny -wszystko po to, aby mimo obecnej sytuacji epidemiologicznej ślubowanie pierwszaków wypadło jak najbardziej uroczyście. Najważniejszym momentem było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała Pani Wicedyrektor Sylwia Kożuch. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona Uczniów Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Tucholi.

Zapraszamy na szkolnego Facebooka, gdzie można obejrzeć zdjęcia z uroczystości.