W lutym odbył się szkolny konkurs plastyczny pt.: „Zima w oczach dziecka” zorganizowanego przez opiekuna Minisamorządu Uczniowskiego Marlenę Radowską. Konkurs obejmował dwie kategorie wiekowe: I kategoria: dzieci z oddziału zerowego i klasy pierwszej oraz II kategoria: dzieci z klasy drugiej oraz z klas trzecich. Dzieci mogły wykonać prace w formacie A4 oraz dowolną techniką. Jury w składzie : Pani Renata Pacek, Pani Beata Gostomska oraz Pan Andrzej Giersz brali pod uwagę m.in. oryginalność kompozycji, jakość artystyczną i estetyczną, samodzielność oraz zgodność tematyczną i pomysłowość. Po długim zastanowieniu się jury dokonało wyboru:
I kategoria:
I miejsce: Oktawia Ossowska
II miejsce: Oliwia Twardowska
III miejsce: Nina Błażejewska
Wyróżnienie: Antonina Kolczyk oraz Cezary Szweda
II kategoria:
I miejsce: Klaudia Badtke
II miejsce: Wiktoria Redzimska
III miejsce: Oskar Chyła
Wyróżnienie: Nadia Skaja
Gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.