W środę 18 czerwca odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów naszej szkoły. Prowadziła ją nowo wybrana przewodnicząca samorządu uczniwskiego – Oliwia Skaja. Panie Dyrektorki zaskoczyły wszystkich, ponieważ, zamiast typowego pożegnalnego przemówienia, postanowiły odczytać wspomnienia spisane przez ósmoklasistów. Była to chwila jednocześnie wesoła i wzruszająca, gdyż pokazała, jak silna jest więź między uczniami, a szkołą i nauczycielami. Wręczono mnóstwo nagród i stypendiów, przekazano szkolny sztandar młodszym uczniom, a po rozdaniu świadectw i prezentacji tableau głos zabrał Przewodniczący Rady Rodziców Pan Jarosław Grugel, dając absolwentom kilka cennych wskazówek. O oprawę muzyczną zadbali szkolny zespół wokalny Pana Andrzeja Giersza i Lena Orłowska, która wspaniale zaśpiewała solo. Dziękujemy Wam – Nasi Kochani Absolwenci, za wspaniałe osiem lat w „Trójce” i życzymy sukcesów w nowych szkołach!