W sobotę 8 czerwca odbył się w naszej szkole festyn rodzinny. Uczniowie z pomocą wychowawców i rodziców przygotowali mnóstwo atrakcji dla gości w każdym wieku. Najmłodsi mogli wykazać się twórczą inwencją malując przepiękne ilustracje na folii oraz ozdabiając płytę szkolnego boiska rysunkami. Starsi korzystali z przejażdżki tandemem, rzucali woreczkami z wodą, odwiedzali stoiska kosmetyczne i archeologiczne. Każda klasa wykonała na scenie krótki program artystyczny, więc przez cały czas mogliśmy bawić się przy dźwiękach radosnych piosenek. Wielką popularnością cieszyła się loteria fantowa, w której nagrodą główną była wieża stereo. W programie festynu znalazło się również miejsce dla zaproszonych gości. Bracia Tomasz i Łukasz Włochowie zaprezentowali sztuki walki, a grupa Straight Outta Bar z Cekcyna zachwyciła widownię niesamowitym pokazem gimnastycznym. Dzięki naszym przyjaciołom z Państwowej Straży Pożarnej oraz Policji można było poznać sprzęt strażacki, spróbować swoich sił w strzelaniu strumieniem wody i oznakować rowery. Głodni i spragnieni goście kosztowali specjałów ze szkolnej stołówki i stoisk z ciastem oraz chlebem ze smalcem. Na łasuchów czekały lody i wata cukrowa. Pogoda dopisała, cała impreza bardzo nam się udała, a dochód z niej zasili konto Rady Rodziców. Zapraszamy do galerii, w której można obejrzeć zdjęcia.