W czwartek 30 maja odbył się w naszej szkole XIX Gminny Festiwal Piosenki Przyrodniczej Żyj z przyrodą w zgodzie. Występujących uczniów oceniało jury w składzie: Pani Hanna Szramka, Pani Dorota Borzyszkowska i Pan January Porębski. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników wyłoniono laureatów:

W czwartek 30 maja odbył się w naszej szkole XIX Gminny Festiwal Piosenki Przyrodniczej Żyj z przyrodą w zgodzie. Występujących uczniów oceniało jury w składzie: Pani Hanna Szramka, Pani Dorota Borzyszkowska i Pan January Porębski. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników wyłoniono laureatów:
W kategorii pierwszej – klasy I-III:
Izabela Mews (SP3 Tuchola) – I miejsce
Amelia Lorek, Marcelina Ortmann, Zofia Przybyszewska, Agata Spica, Amelia Spica, Lena Stosik (SP2 Tuchola) – II miejsce
Oliwia Siemieńska, Nadia Sułkowska (SP5 Tuchola) – III miejsce
W kategorii drugiej – klasy IV-VI:
Milena Dudziak, Kornelia Gumińska, Nikola Lutoborska, Amelia Mews, Agata Olczak (SP3 Tuchola) – I miejsce
Patrycja Krakowiak (SP3 Tuchola) – II miejsce
Jagoda Trzebuniak (SP Legbąd) – III miejsce
W kategorii II – klasy VII-VIII:
Julia Liegmann (SP1 Tuchola) i Lena Orłowska (SP3 Tuchola) – II miejsce