Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć dzieci i rodziców, którzy skorzystali z zaproszenia na Dzień otwarty naszej szkoły i zapoznanie się z ofertą placówki. Gości witały postacie z bajek, Panie Dyrektor i nauczyciele, którzy przygotowali mnóstwo ciekawych zajęć, pokazów, słodkich niespodzianek, a w świetlicy częstowano kawą, herbatą i ciasteczkami. Dzieci czuły się bardzo swobodnie, chętnie brały udział w zajęciach, mogły obejrzeć próbę chóru i zespołu „Młodzi Borowiacy”, aktywnie spędziły czas w sali gimnastycznej, próbowały swoich sił w projektowaniu z klocków Lego, ale najwięcej emocji towarzyszyło pracy z tablicą interaktywną, w którą wyposażone są wszystkie sale naszej szkoły.
Zajęcia przyniosły przedszkolakom wiele uśmiechu i radości. Mamy nadzieję, że zachęciły i przekonały przyszłych uczniów do szkoły i że we wrześniu przyjdą Oni do tej placówki z uśmiechem, pełni zapału do nauki i pracy ale także dobrej zabawy. Zapraszamy do galerii w celu obejrzenia zdjęć.