18 grudnia „Borowiaczki” z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy 3 a zaprosili swoich najbliższych na Jasełka oraz wspólną Wigilię. Przez scenę przewinęło się mnóstwo postaci w pięknych strojach przygotowanych przez rodziców; dzieci z przejęciem recytowały, tańczyły oraz śpiewaly kolędy i pastorałki. Zgromadzonym gościom udzielił się świąteczny nastrój, uśmiechy z buzi nie znikały, a przejęte mamy wypowiadały cichutko teksty ze swoimi pociechami. Po szybkiej sesji fotograficznej, bliscy małych aktorów zostali zaproszeni do sal na wigilijny poczęstunek. Na stołach pachniało piernikami, babeczkami i innymi słodkościami. Dzieci zaprezentowały taniec zimowy i zaśpiewały piosenkę o Mikołaju, a wówczas pojawił się ten najbardziej oczekiwany gość – Mikołaj z prezentami . Maluchy oraz ich Panie otrzymali piękne upominki.
Dziękujemy dzieciom za to jak pilnie ćwiczyły, rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości i życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT , pani Małgosia, Iwona i Monika.
Więcej zdjęć można obejrzeć w galerii.