Rozmiar tekstu
  • A  A  A  
Kontakt

ul. Pocztowa 10
89-500 Tuchola
tel. 52 3342176
kom. 730820834
mail: sp3t@wp.pl

rok_czyt_201421 maja odbył się Konkurs Pięknego Czytania, w którym wzięli udział uczniowie z klas III i IV. Imprezę przygotowała Pani Renata Szydłowska z dziewczynami z kółka bibliotecznego. Uczestnicy starali się jak najlepiej przedstawić krótkie teksty literackie, a ich umiejętności w czytaniu oceniały Panie: Elżbieta Zielińska, Sylwia Kożuch, Iwona Biesek i Jolanta Wyrąbkiewicz.

W konkursie zwyciężyli:
Zofia Chrobot z III c – I miejsce
Milena Czapiewska z III c – II miejsce
Piotr Kutnik z III a i Oliwia Wegner z III b – III miejsce

Kinga Klafetka z IV a i Anna Gliszczyńska z IV c – I miejsce
Agata Łaszewska z IV b – III miejsce
Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.