Rozmiar tekstu
  • A  A  A  
Kontakt

ul. Pocztowa 10
89-500 Tuchola
tel. 52 3342176
kom. 730820834
mail: sp3t@wp.pl

festiwal_40

Za nami XV edycja Festiwalu Piosenki Przyrodniczej. Wystąpiło mnóstwo utalentowanych uczniów z okolicznych szkół i przedszkoli. Poziom wykonań był bardzo wysoki, więc jury miało trudne zadanie, by wybrać najlepszych wykonawców. Wyróżnienia otrzymali:

KATEGORIA I – KLASY 0 – I:

Emilia Larek z Przedszkola nr 2 w Tucholi za piosenkę Ekologia
Zespół z klasy IB Szkoły Podstawowej nr 3 w Tucholi w składzie: Nikola Lutoborska, Agata Olczak, Dominik Lesikowski – śpiew; Karolina Olszowa, Lena Jasnoch, Julia Janowic, Bartosz Pieczka i Brajan Kempiński – taniec, za piosenkę Psotny wietrzyk

KATEGORIA II – KLASY II – III

Zespół z klasy IIb Szkoły Podstawowej nr 3 w Tucholi: Amelia Pik, Żaklina Pasza, Martyna Wegner, Patrycja Szreiber, Dominika Skaja, Martyna Pollok, Natalia Rembisz, Nikola Stachowicz – za piosenkę Wszystko jest przyrodą
Klaudiusz Drężek ze Szkoły Podstawowej w Legbądzie za piosenkę Kocham świat
Malwina Serafinowicz, Miłosz Serowiecki, Maja Markiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tucholi za piosenkę Rudy rydz
Roksana Hoppe, Marta Lewandowska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tucholi za piosenkę Powoli zasypia świat

KATEGORIA III – KLASY IV – VI

Franciszek Lipiński ze Szkoły Podstawowej w Legbądzie za piosenkę Zdecydujmy my
Julia Kołomyjska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tucholi za piosenkę Chodź, pomaluj mój świat
Zespół Eko-nutki ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tucholi w składzie: Magdalena Pluschke, Julia Zielinska, Oliwia Żygowska, Barbara Karnowska, Julia Warmke, Zuzanna Majnert, Weronika Michałek, Dominika Szczepańska za piosenkę Bieszczady
Julia Lepak ze Szkoły Podstawowej w Legbądzie za piosenkę Drzewo

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

W galerii można obejrzeć zdjęcia z imprezy.