Miesięczne Archiwa: Listopad 2015

fpp-00

W sobotę, 7 listopada, odbył się w naszej szkole XVI Festiwal Piosenki Przyrodniczej „Żyj z przyrodą w zgodzie”. Zapraszamy do oglądania zdjęć z imprezy.

nsn-00W piątek, 6 listopada, odbyły się uroczyste apele z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Wystąpili uczniowie z klasy 4b oraz zespołu wokalnego śpiewając popularne patriotyczne pieśni i przypominając o ważnych wydarzeniach z historii Naszej Ojczyzny. Program został po raz kolejny przygotowany przez Panią Mirosławę Drzycimską, a za wspaniałą oprawę muzyczną odpowiadał Pan Andrzej Giersz.

Pcz-00W dniach 29 października i 3 listopada do szkolnej biblioteki przyszli uczniowie z klas I. Po obejrzeniu programu artystycznego przygotowanego przez dziewczęta z koła bibliotecznego i Panią R. Szydłowską dzieci dowiedziały się, w jaki sposób należy obchodzić się z książkami i dlaczego powinniśmy je szanować. Po omówieniu przez Panią Renatę zasad korzystania z zasobów biblioteki oraz z czytelni, każdy pierwszak został uroczyście pasowany na czytelnika, co oznacza, że może samodzielnie wypożyczać do domu książki. Zdjęcia można obejrzeć w galerii.