Miesięczne Archiwa: Wrzesień 2015

agata_l_2agata_l

Podczas Międzynarodowego Pucharu Czwartków Lekkoatletycznych w Warszawie, w dniu 4. września, Agata Lenartowicz z klasy 5B zajęła III miejsce w rzucie piłeczką palantową.

bb_01bb_03 bb_02 bb_04

W sobotę, 26. września, na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi, odbył się XXXIII Bieg Borowiaka. W zawodach wzięło udział wielu uczniów z naszej szkoły, dzięki którym „Trójka” zdobyła I miejsce w punktacji zespołowej.
Jagoda Kania, Bartosz Pieczka, Julia Kłosowska i Dominik Janowicz zajęli I miejsca w swoich kategoriach wiekowych, Igor Fałczyński, Filip Kaszycki, Alicja Szymańska, Wiktoria Pielesiak i Piotr Marciniak – II miejsca, a Cyprian Łapka i Adrian Guz zdobyli miejsca III.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Skończyły się słoneczne i bardzo upalne wakacje. Wszystkich uczniów serdecznie witamy w nowym roku szkolnym 2015/2016 i życzymy sukcesów w nauce, dobrego samopoczucia oraz radości podczas pobytu w szkole!