Miesięczne Archiwa: Luty 2015

KoperniczekGrupa teatralna Koperniczek, czyli dzieci z klasy 3A prowadzone przez wychowawczynię – Panią Lidię Góral, zajęła I miejsce w Przeglądzie Widowisk Bożonarodzeniowych w Gostycynie. Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu!

Każde dziecko z klas 0 – VI może w czasie ferii zimowych skorzystać  z obiadu w szkolnej stołówce.
Zapisy na obiady w czasie ferii przyjmuje sekretariat szkoły
do wtorku 10 lutego 2015 r.
Przy zapisie na obiady w ferie
należy jednocześnie dokonać opłaty.
Uczniowie, których obiady sponsoruje OPS, jeżeli chcą chodzić w czasie ferii na obiady do szkoły, muszą również o tym powiadomić sekretariat szkoły.

Ferie zimowe
rozpoczynają się 16 lutego 2015 r.
i trwać będą do 27 lutego 2015 r.
Szkoła organizuje w okresie ferii bezpłatne
ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE
Zajęcia te odbywać się będą
od poniedziałku do piątku
 w godzinach od 9.00 do 14.00
Zapisu należy dokonać wypełniając kartę zgłoszenia.
Karty zgłoszenia na zajęcia świetlicowe w okresie ferii można otrzymać
w świetlicy szkolnej lub w sekretariacie.
Zgłoszenia na ferie świetlica przyjmuje
do wtorku 10 lutego 2015 r.

Harmonogram_pracy szkoły na luty 2015 r.

Brzydkie_Kaczatko_2b_16

Styczeń to miesiąc, który szczególnie poświęcamy kochanym babciom i dziadkom. Panie nauczycielki  z młodszych klas przygotowały wraz ze swoimi uczniami różne uroczystości z tej ważnej okazji. Jak zawsze były wierszyki, piosenki, przedstawienia, drobne upominki i poczęstunek. Dziękujemy za pomoc mamusiom, które pomagały w przygotowaniach.
Przedstawienia w wykonaniu uczniów z klasy IB pod kierunkiem Pani Małgorzaty Kempińskiej oraz dzieci z IIB przygotowane przez Panią Aleksandrę Weilandt obejrzeli także uczniowie z innych klas.