Miesięczne Archiwa: Grudzień 2014

jest_taki_dzienW dniu 18.12.2014 r. odbyły się koncerty kolęd. Przygotowani przez Pana Andrzeja Giersza uczniowie wspaniale zaprezentowali bożonarodzeniowe pieśni. Podczas wspólnego śpiewania wszystkim udzielił się niepowtarzalny świąteczny nastrój.
Dziękujemy za piękne występy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.

mikolajki-19W piątek 5 grudnia dzieci z Zespołu Pieśni i Tańca „Młodzi Borowiacy” wystąpiły na scenie Tucholskiego Ośrodka Kultury podczas imprezy Czarodziejski Kramik Św. Mikołaja.
Zdjęcia z występu można obejrzeć w galerii.

W załączonych plikach można zapoznać się z harmonogramem zajęć szkolnych w grudniu 2014 r. oraz z terminarzem roku szkolnego 2014/2015

Harmonogram_na_grudzień_2014_r.

Terminarz_roku_szkolnego_2014_-_2015

Dzieci z klasy 3a tworzące zespół teatralny Koperniczek zajęły I miejsce w X Przeglądzie Teatrzyków Szkolnych „Zabawa w Teatr” i otrzymały główną nagrodę – Złotą Jedynkę. Przegląd odbył się w czwartek 27 listopada w Tucholskim Ośrodku Kultury, a zorganizowała go Szkoła Podstawowa nr 1 w Tucholi. Młodzi aktorzy wystąpili w przedstawieniu pt. Nie ma tego złego wyreżyserowanym przez wychowawczynię klasy Panią Lidię Góral. Siedmioro dzieci z Koperniczka otrzymało także nagrody za najlepszą kreację aktorską – Nikola Wyszomirska, Malwina Serafinowicz, Weronika Tyda, Lena Orłowska, Aleksandra Zimorska, Wawrzyniec Chylewski  i Kacper Kądziela-Niemczewski. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przedstawienia, które w poniedziałek 1 grudnia Koperniczek pokazał uczniom naszej szkoły.tt13

 

Przemka_KingaDwie dziewczynki z klasy 3b wzięły udział w Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Osiu. Występy zakończyły się sukcesem – Przemysława Gabrych zajęła I miejsce, a Kinga Kutnik III.
Gratulujemy!

Troje naszych uczniów – Aleksandra Łyczywek (5b), Aleksandra Jaroch (5c) i Bartosz Klafetka (6a) – odniosło sukces w konkursie plastycznym Zimowe pejzaże Tucholi i okolicy zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Serdecznie gratulujemy!

pejzaze